Ndryshimi mes inspektimeve të "Flamuri i Francës"

v
Në [[anglisht|gjuhën angleze]] njihet si '''French tricolour''' ose '''tricolour''', që në [[shqip]] do të thotë '''Tringjyrshi Francez'''.
 
==Shih dhe këtë==
*[[Franca]]