Dallime mes rishikimeve të "1279"

805 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e Gjoni (diskutimet) në versionin e fundit nga AlleborgoBot.
v (Mag.Gjon KEKA)
v (U kthyen ndryshimet e Gjoni (diskutimet) në versionin e fundit nga AlleborgoBot.)
==Ngjarje==
 
==Lindje==
Mag. Gjon KEKA Lindur me 09 Tetor 1981 ne Kamenice , Kosove, i martuar. Diplomuar për Shkenca Politike ,(2004) .Diplomuar ne shkallen e trete te studimeve post diplomike ne diplomaci dhe marredhenie nderkombetare (2006).2004-2005 Kordintaor ne Wus Austria ,2003-2004 Projekt menagjer ne shoqaten “Nene Tereza” Prishtine.2005-2006 ,Ligjerues ne Projektin Euros ne Institut für Katechetik und Religionspädagogik Graz . Analist ne marrdhenie nderkombetare,bashkepunetor ne revisten “shpresa”, Bashkepuntore ne shume gazeta vendese dhe ne rajon, Bashkepunetor ne klubin letraret e rinj ne kuader te Bibliotekes Nderkomunale Hivzi Sulejmani, Prishtine , Bashkepunetor ne shoqaten Pjeter Bogdani Prishtine.Autor i librit “Kosova drejt Pavarësisë dhe Integrimit”Prishtinë 2006.Jeton dhe vepron ne Austri.
 
==Vdekje==
12.723

edits