Cradel

Joined 23 prill 2008
304 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{| class="messagebox standard-talk"
|-
| [[Image:Admin mop.PNG|none|50px| ]]
| <div style="text-align: center">'''Ky përdorues është kandidat për [[Wikipedia:Admin|administrues]], ju lutem votoni dhe komentoni [[Wikipedia:Admin#Kandidatura për administrues|këtu]], ju faleminderit''' </div>.
|}
 
 
[[Figura:Kosovo EU.svg|250px|left]]
{{Babel|sq|en|de-2|Ref|Kosova}}