Ndryshimi mes inspektimeve të "Cërnica"

153 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Infobox KS fshat| height="200" | foto harta=300px | emri= Cërrnica | komuna= Gjilan | banor= | posta= | telefoni= | lartësia= | latitude= | lo...)
 
}}
[[Cërrnica]] është vendbanim në komunën e gjilanit.
== Gjeografia ==
== Historia ==
== Ekonomia ==
== Arsimi dhe kultura ==
== Lidhje të jashtme ==
[[category: fshatra në Kosovë ]]
[[category: Gjilan]]