Ndryshimi mes inspektimeve të "Cërnica"

17 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
== Arsimi dhe kultura ==
== Lidhje të jashtme ==
{{KO-gjeo-cung}}
[[category: fshatra në Kosovë ]]
[[category: Gjilan]]