Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Bet 0"

v
v (→‎Emrat e qyteteve: seksion i ri)
: ok e bëj. --[[Përdoruesi:Bet 0|bet_0]] 21 Maj 2008 17:11 (UTC)
::më fal, gabimi im :) --[[User:Cradel| <font color="gray">'''''Cra'''''</font>]][[User Talk:Cradel|<font color="gray">'''''del'''''</font>]] 21 Maj 2008 17:14 (UTC)
 
== Emrat e qyteteve ==
 
Shkrimi i emrave të qyteteve në origjnal shërben për të krijuar lidhjet me projektet tjera, çka d.m.th se fundi i gjitha emrave do të jetë "shqiptimi i tyre" pasi që ky është projekt shqip. Për këtë të lutem lëri që redaktuesit të veprojnë ashtu siq veprojnë [http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=P%C3%ABrdoruesi_diskutim%3APlaneti&diff=396584&oldid=396515 ] dhe mos ju paraprijë me mendime personale.--[[Përdoruesi diskutim:Dan|Hipi Zhdripi]] 23 Maj 2008 11:41 (UTC)