Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Administrata"

 
====Diskutimi====
Faleminderit ty Aeternus per kandidimin, dhe atyre qe kane mare, dhe do marin pjese ne kete votim. Me vjen keq qe per shume kohe nuk munda te jem aktiv dhe te jap nje kontribut te ndjeshem dhe tju ndihmoja me shume ketu ne wiki, por isha i mbytur ne pune. Tani besoj se u lirova pak, dhe do mundohem te ndihmoje sa me shume. Nejse ju faleminderit shume. Do te mundohem ta kryej kete detyre sa me mire. --<small><span style="border:1px solid #f00;">[[User:Eagleal|<span style="color:#fff; background-color:red;">'''Eagle'''</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="cursor:help;color:#fff;background-color:#000;">'''al&nbsp;'''</span>]]</span></small> 26 Maj 2008 18:51 (UTC)
 
= Heqje privilegjesh =