Dallime mes rishikimeve të "Dritan Hoxha (gazetar)"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
==Aksidenti==
Sipas [[Ministria e Brendeshme e Shqipërisë|Ministrisë së Brendeshme]] Hoxha ishte duke i dhënë makinës së tij e tipit [[Ferrari]] bashkë me një pasagjere 2728-vjeçare rreth orës 1:5051, kur makina doli nga rruga dhe u përplasë me një pemë buzë [[Lana|Lanës]], duke rezultuar në vdekjen e të dyve<ref>http://www.albtoday.com/alb_detailnewspage.php?newsID=9384&PHPSESSID=e9556f77926d17afbb2ebe591abf55c6</ref>
 
==Shënime==
<references/>
 
{{biografi-cung}}
3.352

edits