Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Dritan Hoxha (gazetar)"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
:: Nje rregull ne Wikipedia eshte qe: '''Wikipedia nuk eshte forum'''. Me do vende e ki te drejte, amo pa referenca nuk pranohen. P.S. Cdo njeri i famshem qe vdek papritur, nihet si lloj heroi, jashta bene vetvrasje. Duhesh me dite se pjesa e madhe e televizioneve shqiptare jane ne prone te Top Media, dhe normal cdo kush e livdon vet, ne kete rast nje kompani. Flm per mirkuptim. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Proud To Be Albanian]] <small>(°[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|diskuto]]°)</small> 28 Maj 2008 08:43 (UTC)
 
::Kjo qe ndodhi ne Shqiperi nuk ka ndodhur ne asnje vend te botes, nje bashkim i mbare mediave shqiptare kunder nje vajze. Pikerisht ne qofte se duhet tu permbahemi burimeve, ne vendimin hetimor te policise rizulton edhe emri i Entela Hyskos, emer qe ju nuk keni cituar. Ne qofte se kjo eshte ideja e ju administratorve per Enciclopedine e lire Shqiptare, kjo enciclopedi do te vleje shume here me pak se te gjitha enciclopedite e tjera. Ne qofte se nuk keni si pikesynim te harrini nje dite vleren dhe madhesine e nje enciclopedie si ajo Anglese, atehere beni ndonje gje tjeter ne kohen e lire, dhe jo te kujdeseni per Wikin
7

edits