Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Administrata"

 
== Kandidatura të sponsorizuara ==
=== [[Përdoruesi:Niki007|Niki007]] ===
*Une e kandidoi perdoruesin Niki007 per Admin. duke marr per baz punen e tij ne wikipedia shqip dhe uroi ta votoni edhe ju pasi qe eshte edhe i vetmi astronom i diplomuar dhe do te na ndihmoj edhe ne kete aspekt--[[Përdoruesi:Liridon Kadriu|Liridon Kadriu]] 26 Maj 2008 19:59 (UTC)
 
====Votimi====
*{{PËR}}--[[Përdoruesi:Liridon Kadriu|Liridon Kadriu]] 26 Maj 2008 19:59 (UTC)
*{{KUNDËR}} - Niki ka bere nje pune shume te mire, por vetem qe nuk ka qene shume aktive ne detyrat administrative ketu ne wiki. Besoj se Niki do ta kuptoj, dhe do vazhdoj duke na dhene ndihmen e tij shume te nevojshme. --<small><span style="border:1px solid #f00;">[[User:Eagleal|<span style="color:#fff; background-color:red;">'''Eagle'''</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="cursor:help;color:#fff;background-color:#000;">'''al&nbsp;'''</span>]]</span></small> 26 Maj 2008 20:26 (UTC)
 
====Diskutimi====
Sapo e hapa login tim dhe po e shoh qe Liridoni me paska propozuar per admi. E falenderoi shum per respektin dhe besimin e dhene, mirpo pajtohem edhe me Eagleal-in qe i ka thene ato gjera per mua, eshte e vertet qe per 3-4 muaj nuk kam qene aktiv shkaku i nje trajtimi mjeksor... megjithe ate tash jam mir fal all-llahut dhe do ta jap kontributin tim ne wikipedia (sq) si perdorues dhe anasjelltas.--[[Përdoruesi:Niki007|Niki007]] 26 Maj 2008 20:45 (UTC)
 
=====(TERHIQEM NGA KANDIDATURA)=====
*Arsyeja: Fillimisht une jam sponzorizuar nga prdoruesi Liridon Kadriu d.m.th eshte bere pa pelqimin tim... megjthe ate une e falenderoi ate per besimin e dhen
e dyta po lidhen disa gjera ketu qe "disa" po mendojn qe po i bej ne menyr te qellimshme... nuk kam nevoj te jap sqarime ma gjat une terhiqem nga kandidatura per admin. Mirpo vazhdoj te qendroi si perdorues dhe te jap kontributin tim ketu ne wikipedia shqip.--[[Përdoruesi:Niki007|Niki007]] 28 Maj 2008 11:25 (UTC)
::Mos i merr komentet me te nxeht o Niki se gjitha diskutimet jane vetem elemente nxitese per perparim te ketij vendi te diturise. [[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 28 Maj 2008 14:11 (UTC)
:::Faleminderit Puntori per keto fjal, por jo nuk po i marr me te nxeht por mendova qe menyra me e mir eshte kjo qe veprova te terhiqem. Edhe nje here te falenderoj per inkuraimin tende qe nuk mungon asnjehere.--[[Përdoruesi:Niki007|Niki007]] 28 Maj 2008 15:07 (UTC)
 
= Kandidatura për burokrat =
3.352

edits