Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kosovar~sqwiki"

 
::Puna eshte se sun pe kuptoj cili term eshte i verteti '''Dezintrigimi''' apo '''Dezintegrimi'''? ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 29 Prill 2008 13:12 (UTC))
 
== Interwiki dhe Kategorizimi ==
 
Tung, nëse kishe mujt kur ta krijosh një artikull me vendos në fund të faqes kategorizimin dhe një link tek versioni anglisht, thjesht shkruaj
<pre>[[Category:Kategoria Përkatëse|Emri i Artikullit]]</pre>
kurse për link tek versioni anglisht shkruaj :
<pre> [[en:Emri i artikullit në anglisht]] </pre>
Faleminderit për mirëkuptim dhe nëse ke ndonjë pyetje, thjesht më pyet --[[Përdoruesi:Cradel|Cradel]] 11 Qershor 2008 16:21 (CEST)