Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kosovar~sqwiki"

<pre> [[en:Emri i artikullit në anglisht]] </pre>
Faleminderit për mirëkuptim dhe nëse ke ndonjë pyetje, thjesht më pyet --[[Përdoruesi:Cradel|Cradel]] 11 Qershor 2008 16:21 (CEST)
:Edhe një gjë, nëse shkruan artikuj të shkurtër, vendos stampat e cungjeve në fund të tyrë, p.sh. për artikull të vogël nga biologjia shkruaj <nowiki>{{bio-cung}}</nowiki> kurse për kimi <nowiki>{{kimi-cung}}}</nowiki> etj --[[Përdoruesi:Cradel|Cradel]] 11 Qershor 2008 20:41 (CEST)