Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kosovar~sqwiki"

v
v (→‎Portali elektronika: seksion i ri)
Faleminderit për mirëkuptim dhe nëse ke ndonjë pyetje, thjesht më pyet --[[Përdoruesi:Cradel|Cradel]] 11 Qershor 2008 16:21 (CEST)
:Edhe një gjë, nëse shkruan artikuj të shkurtër, vendos stampat e cungjeve në fund të tyrë, p.sh. për artikull të vogël nga biologjia shkruaj <nowiki>{{bio-cung}}</nowiki> kurse për kimi <nowiki>{{kimi-cung}}}</nowiki> etj --[[Përdoruesi:Cradel|Cradel]] 11 Qershor 2008 20:41 (CEST)
 
== Portali elektronika ==
 
Pasi që je duke krijuar artikuj që janë në lidhje të ngushtë me elektroiken do të ishte mirë të krijoshë edhe një portë hyrse për lexuesit në këtë lëmi. Shiko [[Portal:Elektronika]]. --[[Përdoruesi diskutim:Dan|Hipi Zhdripi]] 17 Qershor 2008 23:46 (CEST)