Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

(po e zhvendosi diskutimin)
==Robota==
Cili prej robotave i ka ndryshuar Ç në ç dhe Gj në GJ në gjitha faqet e projektit fjalori [http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Wikipedia%3AProjekti_Fjalori%2FDrejt%C3%ABsi&diff=409836&oldid=232498 shembull]. Do të ishte mirë të i kthej ndryshimet e bëra.--[[Përdoruesi diskutim:Dan|Hipi Zhdripi]] 17 Qershor 2008 02:49 (CEST)
 
== Shkarkoni Firefox (në shqip!) ==
 
Shfletuesi Firefox 3 ka dalë sot dhe projekti po mundohet të vendosi një rekord për numrin e shkarkimeve. Ndihmojini [http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html duke e shkarkuar], po deshët edhe në shqip.
3.352

edits