Milosevo

Joined 27 prill 2008
Faqja u zëvendësua me '{{Përdorues i bllokuar}}'
v (Mbrojti Përdoruesi:Milosevo [edit=sysop:move=sysop])
(Faqja u zëvendësua me '{{Përdorues i bllokuar}}')
 
{{Përdorues i bllokuar}}
'''I'm not active anymore'''
 
Mirëdita, Une jam nga Austria, Serbia dhe jam edhe ne Wikipedia ne Gijermanisht, Serbisht.
 
{{babel-3|sq-0|sr|de-3}}
 
'''No shqip'''
 
[[de:Benutzer:Milosevo]]
[[en:User:Milosevo]]
[[es:Usuario:Milosevo]]
[[sr:Korisnik:Milosevo]]
24.783

edits