Ndryshimi mes inspektimeve të "Kryetari i bashkisë"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
'''Kryetar i Bashkise''' seështë Durresitnjë eshtetitull Lefteri Koka.cili përdoret për udhëheqësit e Bashkive të Shqipërisë.
==Shiko dhe këtë==
I zgjedhur ne tetor te vitit 2003.
* Njësit administrative (Shqipëri)
{{poli-cung}}