Ndryshimi mes inspektimeve të "Kryetari i bashkisë"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
'''Kryetar i Bashkise''' është një titull i cili përdoret për udhëheqësit e Bashkive të Shqipërisë.
==Shiko dhe këtë==
* [[Njësit administrative (Shqipëri)]]
{{poli-cung}}