Ndryshimi mes inspektimeve të "Kategoria diskutim:Shqiptarë"

v
U kthyen ndryshimet e 80.91.118.27 (diskutimet) në versionin e fundit nga Cometstyles.
(Faqja u zëvendësua me ' genjeshtra')
v (U kthyen ndryshimet e 80.91.118.27 (diskutimet) në versionin e fundit nga Cometstyles.)
Ripershendetje Punetori
genjeshtra
Une qe po ju rishkruaj nuk desha aspak te ndryshoja asgje dhe nuk kisha asnje kritike persa i perket faqes perkundrazi une shpesh here e hap kete faqe per tu njohur me emra te njohur te historise duke qene se jetoj jashte shtetit e dua qe femijeve te mi tju jap nje edukate te larte qytetarie. Por kur lexova rreth tij nuk u habita aspak.
Di tu them qe u cudita kur emri i tij u rendiste ne emra te njohur te Fese ne Shqiperi ai nuk ishte nje imam ne Lezhe ai nuk ishte nje Myfti i Jugut keta absurditete. Keto vlera nuk mund ti jepen nje njeriu qe ska vlera per te dhene por vetem degjenerim e une femijve te mi nuk dua tju mesoj kete njeri i vlere. Femijet e mi ne kete faqe lexojne per Lasgush Poradecin Ismail Kadarene Dritero Agollin e jo per nje te degjeneruar si ai.
 
Historia e tij mund te ndryshohet por gjithmone duhet te sillet e verteta.
Ai ka lindur ne 1973 1975 1978 ai kurr nuk ka thene te verteten, Nuk i dihet emri Ne Lezhe ai njihet si Tan Prifti, per shkak te Pelqimit qe ka per meshkujt, ne Permet si Artan Hoxha , ne Tirane Artan Shaqiri, ne Certifikate Artan Vucaj.
 
Une nuk mund ti besoj nje njeriu edhe Ali Pashe tepelena ka mbajt nje Llkab e jo shume.
 
Une ju uroj suksese edhe te metejshme ska asgje te keqe te njihemi me personazhe por ti cilesojme si vlera keto jo te nderuar .
59

edits