Dallime mes rishikimeve të "1244 (film)"

2 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Film televiziv(komedi),është dhënë premierë në vitin 2003 në kino ABC në Prishtinë
 
Regjia:[[Krenar Belegu]] dhe [[Alban Gashi]]
 
Luajnë:[[Shkumbin Sopjani]],[[Labinot Lajqi]],[[Enver Petrovci]],[[Xhejlane Godanci]],[[Basri Lushtaku]],[[Ardita Lala]],[[Gramos Gashi]],[[Fatime Llugiqi]] etj
Anonymous user