Dallime mes rishikimeve të "1244 (film)"

1 byte added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Regjia:[[Krenar Belegu]] dhe [[Alban Gashi]]
 
Luajnë:[[Shkumbin Sopjani]],[[Labinot LajqiLajçi]],[[Enver Petrovci]],[[Xhejlane Godanci]],[[Basri Lushtaku]],[[Ardita Lala]],[[Gramos Gashi]],[[Fatime Llugiqi]] etj
 
 
Anonymous user