Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:South Park"

ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
 
No edit summary
Është edhe vend--[[Përdoruesi:Dan|Hipi Zhdripi]] 2006 Janar 30 21:38 (UTC)
 
: Shkruje tani, me ket <code><nowiki>{{Ky artikull mirret me serien animuar South Park , per vendin shiko [[South Park vendi]]}}</nowiki></code>, serija nuk eshte aq e njohur ne KS dhe SQP, e vendi mo. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Ko.S.ystem.OV@]] [[Image:Flag of Albania.svg|30px]] [[Figura:Flag of the United States.svg|35px]] '''[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|???]]''' 2006 Janar 30 21:59 (UTC)
24.783

edits