Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Dori"

ska përmbledhje të redaktimeve
(pastrim)
__TOC__
 
*'''Shënim/Note''': Po patet ankesa të përgjithshme ju lutem shtrojini tek '''[[Wikipedia:Ankesa]]''', për diskutime shkoni tek '''[[Wikipedia:Kuvendi]]''' / If you have any requests not pertaining directly to me please make them '''[[Wikipedia:Kuvendi|here]]''', otherwise it may not be addressed in a timely manner.
*Vendosni mesazhet në fund, dhe firmosini me <nowiki>~~~~</nowiki>.
*Kjo faqe është pastruar, shikoni [http://sq.wikipedia.org/w/wiki.phtml?title=P%C3%ABrdoruesi_diskutim:Dori&action=history historikun] për mesazhet e vjetra.
3.352

edits