Ndryshimi mes inspektimeve të "Spini"

No change in size ,  12 vjet më parë
v
Spini (fizikë) u zhvendos tek Spini. Arsyja
(Faqe e re: Ne fizike dhe kimi, '''spini''' është një tip momenti këndor me tipare jo klasike, i cili konsiderohet si veti themelore e trupit në ndryshim nga [[momenti k...)
 
v (Spini (fizikë) u zhvendos tek Spini. Arsyja)