Dallime mes rishikimeve të "Pretoria"

22 bytes added ,  13 vjet më parë
v
lidhje
vNo edit summary
 
v (lidhje)
'''Pretoria''' është qytet dhe njëheit kryeqender administrative e Republikës [[Republika Jugafrikane|Republikës Afrika Jugore]]
 
{{Afrika-gjeo-cung}}
670

edits