Ndryshimi mes inspektimeve të "V"

15 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
Simboli '''V'''
*Në gjuhen shqipe është shkronja e tridhjetenjëtë e alfabetit, me të shënohet [[Germa]] '''V''' e madhe e dorës.
----
{{ABC-ja}}
{{cung}}
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
[[Category:GjuhaAlfabet]]
 
[[af:V]]
12.723

edits