Joni

624 bytes added ,  16 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
==Prezantim==
Joni - 18 - Me studime ne Toronto qe prej 8. shtator 2004
==Artikuj te shtuar==
==Aktualisht==
Po merrem me [Verë (pije alkolike)|Veren]], pije alkoolike.
*[[Verë (pije alkolike)]]
*[[MJAFTNjohja e Verës]]
 
*[[Rrushi]]
Ajo qe kam ne plan te bej gjate punes time eshte te filloj nga nje faqe (ne kete rast ajo e veres) dhe te plotesoj te gjithe lidhjet e asaj faqeje.
*[[Fermentimi]]
 
*[[Pije alkolike]]
Gjithashtu jam marre pak me tabelat e shteteve, e di qe te tera kane perdorur te njejtin template po do kerkoja nga dikush me me shume aftesi dhe mundesi ketu qe ta ndrronte ate template ekzistues me tabela ne nje template te ngjashem me ate te versionit anglez qe me duket me i bukur. Kete e kam bere tek shtetet [[Kanada]], [[Kuba]] dhe [[Shqipëria]] deri tani.
 
Shkruani - Shkruani - Shkruani!
 
==Kontakt==
574

edits