Dallime mes rishikimeve të "Pedro Rodríguez Ledesma"

v
roboti shtoj: en, es, fi, he, ja, nl, no, pl
v (roboti shtoj: en, es, fi, he, ja, nl, no, pl)
Ai sezonin 2007/08 ishte një nga lojtarët kryesorë të Barça B ku pati 36 paraqitje dhe shënoi 6 gola. Pep Guardiola i njeh të gjitha aftësitë e tij dhe e thirri atë në ekipin e parë për ndeshjet parasezonale pa asnjë dyshim.
Edhe pse ai më shumë e përdor këmbën e majtë, Pedro mund të godet topin shumë mirë me të djathtën e tij.
 
[[en:Pedro Rodríguez Ledesma]]
[[es:Pedro Rodríguez Ledesma]]
[[fi:Pedro Rodríguez Ledesma]]
[[he:פדריטו]]
[[ja:ペドロ・ロドリゲス・レデスマ]]
[[nl:Pedro Rodríguez]]
[[no:Pedrito]]
[[pl:Pedro Rodríguez Ledesma]]
12.976

edits