Dallime mes rishikimeve të "Fadil Hoxha"

20 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
{{his-cung}}
[[Category:Historia]][[Category:Biografi]][[Category:Kosovar]]
[[sl:Fadil Hodža]]
34

edits