Dallime mes rishikimeve të "Guljelm Radoja"

107 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Guljelm Radoja''' është një aktor i mirënjohur shqiptar. Ka lindur dhe jeton ne Durres.
 
== Filmografia ==
*[[Njerez dhe Fate]] - (2001-2003) mini seri
 
*[[Unë ti dhe Kasandra]] - (1999) (TV)
*[[Kolonel Bunker]] - (1998)
*[[Dashuria e fundit]] - (1995)
*[[Nekrologji]] - (1994)
*[[Kthimi i ushtrisë së vdekur]] - (1989)