Ndryshimi mes inspektimeve të "Sllatina (kthjellim)"

U kthye versioni 465452 i bërë nga 77.247.249.149 (diskutimet)
(U kthye versioni 465452 i bërë nga 77.247.249.149 (diskutimet))
:Nën këtë emër përfshihen këto vendbanime:
Sllatina është një fshat në veri të komunes së vitis është mjaft fshat i madh kultures dhe tradites.
 
Zë një siperfaqe prej 121 kilometrash katror dhe afro 7.500 banor.
* [[Sllatina (Tearcë)]], [[Tetovë]], [[Maqedoni]]
* [[Sllatina (Makedonski Brod)]], [[Makedonski Brodi]], [[Maqedoni]]
* [[Sllatina (Debarc)]] - Debarcë , [[Maqedoni]]
* [[Sllatina (Sllovë)]] - [[Komuna Sllovë]], [[Shqipëri]]
{{Kthjellim}}
670

edits