Ndryshimi mes inspektimeve të "2009 në strip"

14 bytes added ,  12 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: == Ngjarje dhe publikime == == Ekspozita dhe shouva == == Convention == == Publikimi i parë sipas titullit == Category:Vite në strip)
 
v
{{VSC|2009}}
 
== Ngjarje dhe publikime ==
 
24.783

edits