Ndryshimi mes inspektimeve të "Shoqëria Civile ndër Shqiptarët"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
 
Ndryshimi ndërmjet vendeve të varfra dhe të pasura nuk është vjetërsia e shtetit. Për shembull, India dhe Egjipti me moshë mbi 2000 vjeçare janë të varfra, ndërsa Australia, Zelanda e Re apo Kanadaja sot janë vende të zhvilluara dhe të pasura pavarësisht se para 150 vjetësh nuk ekzistonin.
Roli udhëheqës në Evropën Juglindore është duke pritur për ta!
 
[[KategoriCategory:Shoqëri]]
24.783

edits