Dallime mes rishikimeve të "Cindy Crawford"

22 bytes added ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
'''Cindy Crawford''' (Cynthia Ann Crawford) u lind më [[20 shkurt]] [[1966]] në De KalbDeKalb, [[Illinois]], në [[ShBA]].
Është fotomodele dhe [[aktore]] amerikane. (Ekziston edhe një aktore e filmave [[pornografi]]k, e cila po ashtu e përdor këtë emër).
 
[[Category:Fotomodele]]
[[Category:Amerikan]]
 
 
 
[[da:Cindy Crawford]]
[[de:Cindy Crawford]]
[[en:Cindy Crawford]]
[[eo:Cindy CRAWFORD]]
[[es:Cindy Crawford]]
1.144

edits