Dallime mes rishikimeve të "Muzikvideo"

113 bytes added ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
 
v
'''Muzikvideo''' janë shkurtfilmfilm i shkurtër, që e shfaq një këng në stilin e [[filmi]]t. Ato janë në të shumtën e rasteve të gjata sa vetë kënga dhe e kanë atë si burim të vetëm toni.
 
 
{{Muz-cung}}
12.723

edits