Dallime mes rishikimeve të "Nusja dhe Paragjykime"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
|PRE=[[Justin Krish]]
|IP=
:<u>''Në kllapa janë rolatrolet origjinal të librës.''</u>
*[[Aishwarya Rai]] - '''Lalita Bakshi (Elizabeth Bennet)'''
*[[Martin Henderson]] - '''William "Will" Darcy (Mr. Darcy)'''
{{film-cung}}
[[Category:!Film]]
[[Category:Film IndiësIndian]]
[[Category:Film bazuar në roman]]
 
24.783

edits