Ndryshimi mes inspektimeve të "10 Maj"

49 bytes added ,  11 vjet më parë
* [[1950]] - [[Sabri Hamiti]], shkrimtar shqiptar
* [[1955]] - [[Kemajl Shaqiri]], ushtarak shqiptarë
* [[1960]] - [[Bono]], vokalisti i bendit [[U2]]
* [[1971]] - [[Luan Krasniqi]], boksier shqiptaro-gjerman i kategorisë së rëndë
* [[1977]] - [[Nick Heidfeld]], garues automobilash dhe Formula 1 pilot gjerman