Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjuha tsvana"

43 bytes added ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
v
 
 
Gjuhë që flitet në jugun e Afrikës.
 
==Shiko dhe këtë==
 
 
 
[[Category:Gjuha]]