Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Dori"

 
:Përshëndetje Elvis. Lidhjet e kësaj faqeje ishin vendosur në disa artikuj dhe unë isha ai që e vendosa tek lista e zezë. Kjo faqe shet libra. Wikipedia nuk ka për detyrë të promovojë libra tek faqe komerciale, sidomos kur informacioni s'është me licensë të lirë. Ai (ose ajo) që po vendoste lidhjet nuk po vendoste informaction tjetër (pra thjesht po shtonte lidhje tek një faqe komerciale). Kjo është indikative e funksionit spam. Nëse dëshiron të shtosh informacion (për të cilin je autori) nën një licensë të lirë mund ta bësh direkt tek Wikipedia. Gjithë të mirat. [[Përdoruesi:Dori|Dori]] | [[Përdoruesi diskutim:Dori|Diskuto]] 6 Tetor 2008 01:03 (CEST)
 
== Kandidature per administrues ==
Do te ishte shume mire qe te merrje pjese ne vendimin per dhenjen edhe nje te drejte per administrues. Shih ketu [[Wikipedia:Administruesit#Kandidatura_t.C3.AB_sponsorizuara|kandidaturen e sponzoruar]]. [[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 24 Nëntor 2008 14:30 (CET)