Dallime mes rishikimeve të "Lavdari"

154 bytes removed ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
 
== Gjeografia ==
 
MAQEDONI ESHTE SHTET I HERSHEM DHE GREKET JAN KURVA SEPSE ALEKSANDRI I MAQEDONIS ESHTE DHE JO I GREQIS TE GJITHA HISTORIT DHE MAQEDONI NDIDHET NE VBALLKAN
 
== Demografia ==