Dallime mes rishikimeve të "Rrethi i Fierit"

No change in size ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (roboti shtoj: no:Fier (distrikt))
No edit summary
[[Image:AlbaniaFier.png|rightthumb|Rrethi i Fierit]]
 
Rrethi i Fierit është njëri nga 36-të rrethet e [[Shqipëri]]së. Rrethi i Fierit ka 200,000 banorë (sipas [[2004]]), një sipërfaqe prej 850 km<sup>2</sup> dhe kryeqendër [[Fieri]]n.
68

edits