Dallime mes rishikimeve të "Rrethi i Pogradecit"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: fi:Pogradec (alue))
[[Image:AlbaniaPogradec.png|right|thumb|Rrethi i Pogradecit]]
 
Rrethi i Pogradecit është njëri nga 36-të rrethet e [[Shqipëri]]së. Rrethi i Pogradecit ka 71,000 banorë (sipas [[2004]]), një sipërfaqe prej 725 km<sup>2</sup> dhe [[wikt:Kryeqendra|kryeqendër]] [[Pogradeci]]n.
68

edits