Ndryshimi mes inspektimeve të "Kanuni i Lekë Dukagjinit"

v
U kthye versioni 495145 i bërë nga 217.24.241.66 (diskutimet)
v (U kthye versioni 495145 i bërë nga 217.24.241.66 (diskutimet))
 
==Shih edhe==
*[[Kanuni i Lekë Dukagjinit në Japonisht]]
[*kanuni i leke dukagjinid*] kanuni i lek dukagjinit i perket veriut se shqiperise malsore,kanuni flet per,dasmat,gjakmarija,pleqeria,si dhe shume gjera te tjera. kanuni vlen per ne qytete si per.tropoje/mirdite/shkoder/lezhe/kukes/diber/dibertemadhe/puka/peshkopi/lac/.e shum fshatra te tjere............ky koment u krye nga Adrea pilinxhi
 
==Lidhje të jashtme==
247

edits