Dallime mes rishikimeve të "Ismail Zhabjaku"

v
roboti shtoj: pl:Ismail Zhabiaku
(Faqe e re: '''Ismail Zhabjaku''' lindi më 4 mars të vitit 1932Shkodër, Shqipëri, është regjisor, skenarist dhe aktor shqiptar. == Filmografia == === Regji === # [[Fejesa ...)
 
v (roboti shtoj: pl:Ismail Zhabiaku)
[[category:skenaristë shqiptarë]]
[[category:lindje 1932]]
 
[[pl:Ismail Zhabiaku]]
86.547

edits