Ndryshimi mes inspektimeve të "Cindy Crawford"

100 bytes added ,  14 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
[[Image:Playboy July 1988.jpg|150px|thumb|right|Cindy Crawford në cover të Playboy, Korrik 1988]]
'''Cindy Crawford''' (Cynthia Ann Crawford) u lind më [[20 shkurt]] [[1966]] në DeKalb, [[Illinois]], në [[ShBA]].
Është fotomodele dhe [[aktore]] amerikane. (Ekziston edhe një aktore e filmave [[pornografi]]k, e cila po ashtu e përdor këtë emër).
24.783

edits