Ndryshimi mes inspektimeve të "Punë dhe ditë"

8 bytes removed ,  11 vjet më parë
v
roboti ndryshoj: es:Trabajos y días
v (roboti ndryshoj: es:Trabajos y días)
[[de:Werke und Tage]]
[[en:Works and Days]]
[[es:Los trabajosTrabajos y los días]]
[[fr:Les Travaux et les Jours]]
[[is:Verk og dagar]]
2.462

edits