Ndryshimi mes inspektimeve të "Punë dhe ditë"

23 bytes added ,  11 vjet më parë
v
roboti shtoj: no:Arbeid og Dager
v (roboti shtoj: ro:Munci şi zile)
v (roboti shtoj: no:Arbeid og Dager)
[[it:Le opere e i giorni]]
[[ja:仕事と日]]
[[no:Arbeid og Dager]]
[[pl:Prace i dni]]
[[pt:Os Trabalhos e os Dias]]
27.700

edits