Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Puntori/Arkivi 006"

::Pra ky ishte qellimi. Nese mendon se vijat kufizuese duhet kthyer atehere me trego dhe do te shoh qe kete kod te e rregulloj ne menyre qe te paraqese edhe vija kufizuese, ose edhe prapavi me ngjyre te caktuar.
::Pershendetje. [[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 6 Janar 2009 23:31 (CET)
Tungjatjeta Puntori,
:Mire jemi te gjithe, ka dashte Zoti. Edhe ftohte kemi boll edhe pune boll. Koheve te fundin nuk kam pas shume kohe me u marre me fjalorin se kemi pas shume pune dhe ne shtepi gjithashtu shume pune.
:Gjithmone mu ka duk me atraktive ashtu me kolona por gjithashtu edhe ka qene i veshtire numrimi i fjaleve. Mire ke ba qe e ke gjete kete zgjidhje me te mire edhe me te lehte. Me te mira, --[[Përdoruesi:Zeke|Zeke]] 7 Janar 2009 20:05 (CET)
247

edits