Dallime mes rishikimeve të "Trailer"

3 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Video copë u zhvendos tek Trailer dhe u krijua një faqe përcjellimi)
vNo edit summary
'''Video copaTrailer''' është një [[klip]], që e shfaq një film të [[kino]]s apo [[TV]], zgjatja e trailer është më së shumti 30 sekonda deri 2 minuta.
 
== Lidhje të jashtme ==
24.783

edits