Dallime mes rishikimeve të "50 Cent"

177 bytes added ,  12 vjet më parë
|}
 
Kengetaret me te cilet ka kenduar
== Shiko edhe ==
50 cent ka krijuar grupin g-unit nje grup mjaft i suksesshem i cili ka krijuar kater albume dhe kane shitur me miliona kopje.Pra ky fakt tregon se g-unit eshte nje grup mjaft i pelqyer.
*[[Lista e muzikantëve]]
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user