Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhaferr bej Ypi"

402 bytes added ,  11 vjet më parë
Faqe e re: '''Xhaferr Ypi''' (Xhaferr Bej Ypi), shërbeu si Kryeministër i Shtetit Shqiptar gjatë periudhës Janar 1922 - 4 Dhjetor 1922. ==Kontributet dhe Veprat== :[[Politika|Polit...
(Faqe e re: '''Xhaferr Ypi''' (Xhaferr Bej Ypi), shërbeu si Kryeministër i Shtetit Shqiptar gjatë periudhës Janar 1922 - 4 Dhjetor 1922. ==Kontributet dhe Veprat== :[[Politika|Polit...)
(Pa ndryshime)
369

edits